Scoala Culturala

Rezultate obţinute în cadrul proiectului SĂ CINSTIM ISTORIA PATRIEI, ediţia aIII-a, an şcolar 2014-2015. 2 iunie 2015 1231. Organizator ŞCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN, Bacău. Coordonator, prof.MURGU EUGENIA ANGELA, catedra de istorie, ŞCOALA GIMNAZIALĂ OSTRA. Săptămâna altfel Să ştii mai multe, să fii mai bun AN ŞCOLAR 20142015. 29 mai 2015 1450. Activități școala altfel 2015, Școala Gimnazială, Ostra. OMAGIUL NOSTRU EROILOR COPII lecţie demonstrativă dedicată Zilei Eroilor. 29 mai 2015 1317. 1Şezăto.

OVERVIEW

The web site scoala-culturala.ro presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have examined sixteen pages inside the web page scoala-culturala.ro and found one website linking to scoala-culturala.ro.

SCOALA-CULTURALA.RO TRAFFIC

The web site scoala-culturala.ro is seeing diverging levels of traffic in the past the year.
Traffic for scoala-culturala.ro

Traffic ranking (by month) for scoala-culturala.ro

Traffic ranking by day of the week for scoala-culturala.ro

WHAT DOES SCOALA-CULTURALA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoala-culturala.ro Mobile Screenshot of scoala-culturala.ro Tablet Screenshot of scoala-culturala.ro

SCOALA-CULTURALA.RO SERVER

Our parsers found that a single page on scoala-culturala.ro took one thousand and thirty-one milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider scoala-culturala.ro not secure.
89.45.172.242

SERVER OS AND ENCODING

We revealed that scoala-culturala.ro is using the Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 PHP/5.3.10 operating system.

Scoala Culturala

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site has the following on the web page, "Rezultate obţinute în cadrul proiectului SĂ CINSTIM ISTORIA PATRIEI, ediţia aIII-a, an şcolar 2014-2015." We noticed that the web site also said " Organizator ŞCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN, Bacău." It also said "MURGU EUGENIA ANGELA, catedra de istorie, ŞCOALA GIMNAZIALĂ OSTRA. Săptămâna altfel Să ştii mai multe, să fii mai bun AN ŞCOLAR 20142015. Activități școala altfel 2015, Școala Gimnazială, Ostra. OMAGIUL NOSTRU EROILOR COPII lecţie demonstrativă dedicată Zilei Eroilor."

ANALYZE SIMILAR WEB PAGES

Scoala Gimnaziala Daniela Cuciuc Piatra Neamt

Scoala Gimnaziala Daniela Cuciuc Piatra Neamt. INSCRIERE IN CLASA PREGATITOARE 2015. Scrisoare catre elevi si parinti. IN ATENTIA ELEVILOR INSCRISI LA EVALUARE NATIONALA.

Scoala de dans. Scoala de dansuri latino si de societate.

Latino Time - Locul unde Bucurestiul invata sa danseze! Bun venit pe site-ul Scoala Dansuri, partener www. Alege scoala de dans LATINO TIME pentru lectiile tale de dans! Scoala de dans LATINO TIME este locul unde Bucurestiul invata sa danseze. Aici veti gasi doi instructori de dans profesionisti, cu ajutorul carora cursantii mari si mici vor zbura pe ritmuri latino, pe dansuri traditionale romanesti sau dansuri de societate. Cui ii sunt adresate cursurile? LATINO TIME se afla localizata ch.

Cursuri Detectivi Particulari

pentru a obtine certificatul de absolvire in profesia de detectiv-particular. Vei deveni profesionist in investigatii! Cursuri de formare, specializare in meseria de detectiv particular! Şcoala îşi redeschide porţile incepând cu data de 01.

Scoala de Fotografie Freelancer

Academia Canon - ultima intalnire din 2013. Practica la scoala cu lumina continua. In weekend am avut a doua sesiune de practica cu 8i. Prima sesiune de practica la clasa 8i.

Scoala de psihologie - scopul educatiei este sa creeze entuziasm

Scopul educatiei este sa creeze entuziasm.